Do Mikulova přivezou dřevo ze sto let starého stromu až ze severního polárního kruhu

Aktualizace: 14. lis 2019


Stylová podzemní sauna, lázně, ve kterých vás bude oblažovat hroznový extrakt a přírodní jezírko ke koupání. Na to vše se můžou těšit všichni, kteří od podzimu zavítají do Mikulova. Wellness zážitky v srdci Pálavy umocní sauna se specifickou vůní ze sto let starého stromu.


Hotel Volarik, který je jednou z aktivit společnosti Volarik Capital, chystá pro všechny návštěvníky Mikulova speciální novinku, kterou lidé nenajdou nikde jinde. Podzemní rituální saunu i lázně z extraktu z hroznů. V sauně bude navíc dřevo, které vás oslní svojí nezapomenutelnou vůní. Jde o speciální dřevo ze sto let mrtvého stromu, které do Česka přepravili až ze severního polárního kruhu.


„S Kelo saunou jsem se poprvé setkal v zahraničí. Hned od začátku mi přišla výjimečná svojí úžasnou přirozenou vůní a strukturou dřeva. Na její stavbu se využívá minimálně 100 let staré dřevo, které je konzervované samotnou přírodou. Na úpravu dřeva se nepoužívá žádná moderní chemie ani techniky, takže má host ze saunování v Kelo sauně výjimečný zážitek a spojení s přírodou,“ řekl Mike Volařík, předseda správní rady Volarik Capital.


Hostům hotelu Volarik je v hotelové zahradě k dispozici také přírodní koupací jezírko, ve kterém si můžou užít sluneční paprsky Pálavy. „Podzemní rituální saunu a vinné lázně plánujeme pro hotelové hosty, ale i návštěvníky Mikulova otevřít od začátku listopadu,“ řekla ředitelka hotelu Volarik Beáta Bakalárová.STAŇTE SE ČLENEM

NAŠÍ RODINY. 

INVESTUJTE S NÁMI.

Zajímá Vás dění kolem nás? Chcete se stát investorem, nebo naopak vlastníte nemovitost, či něco jiného, co byste chtěli prodat?

 

Obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme.

Volejte +420 608 400 026

NAPIŠTE

NÁM

© 2018 Volarik Capital   

Designed and created by unun