Bottling Printing na Mezinárodním strojírenském veletrhu představí ŽLUTÉ LASERY


Na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně bude letos vystavovat společnost Bottling Printing, která se zabývá profesionálním značením a kódováním produktů a představí novinku ŽLUTÉ LASERY. Najít ji můžete u stánku číslo 37 v pavilonu E.


Bottling Printing plánuje rozšiřovat svoje portfolio o nové typy laserové technologie, které představí na Mezinárodním strojírenském veletrhu. „Rádi bychom více prorazili do automatizace a výroby jednoúčelových strojů. Založili jsme novou společnost ŽLUTÉ LASERY s.r.o. Tato společnost se bude zaměřovat na prodej svářecích a řezacích laserů,“ řekl Kamil Suchánek, ředitel společnosti Bottling Printing, která letos slaví 25 let na českém trhu.


Společnost vznikla v roce 1993 jako Bottling a zabývala se prodejem technologií především do lahvárenského průmyslu. Později označovala produkty datem výroby, spotřeby, čárovými kódy či etiketami. Dnes je vlajkovou lodí společnosti Volarik Capital a úspěšně funguje jak v Česku, tak i v Rumunsku a na Slovensku, kde slaví již 20 let na trhu.


Společnost nyní nabízí ty nejlepší tiskařské technologie z Německa, USA či Velké Británie. Pomáhá firmám s výběrem vhodné technologie a ke všem tiskárnám poskytuje také rychlý autorizovaný servis.


Bottling Printing je členem investiční společnosti Volarik Capital, kterou založil v roce 2016 předseda správní rady Mike Volařík. Zastřešuje několik aktivit, kromě společnosti Bottling Printing také hotel Volarik, apartmány Volarik, Volarik Capital Real Estate a Volarik Wine Investment. Společnost investuje jak v Česku, tak i v zahraničí.