Bottling Printing

Aktualizace: 24. zář 2018Společnost BOTTLING PRINTING je specialista v oblasti průmyslového značení a kódování produktů a obalů. Svým zákazníkům vytváří řešení pro identifikaci, šitá na míru jejich potřebám.

Modernizace společnosti Bottling Printing


V roce 1993 vznikla společnost Bottling, která se zabývala prodejem technologií především do lahvárenského průmyslu. Později začala označovat produkty datem výroby, spotřeby, čárovými kódy či etiketami dle platných norem.


Poté navázala spolupráci s britskou společností Linx Printing Technologies ltd v oblasti ink jet technologií, aplikátorů, DOD systémů, laserových technologií a průmyslových tiskáren pro výrobní společnosti.


Společnost rozšířila i svůj název na Bottling Printing, který lépe vystihoval zaměření společnosti.


V roce 2016 Bottling Printing zastřešila investiční společnost Volarik Capital.

Společnost se úspěšně etablovala i na zahraničních trzích.


Z původně jediného servisního střediska v Mikulově, odkud se vyjíždělo ke klientům po celé České republice, ale i na Slovensko dnes společnost Bottling Printing nabízí ty nejlepší tiskařské technologie z Německa, USA či Velké Británie na průmyslové značení a kódování výrobků a poskytuje rychlý autorizovaný servis.


>> web společnosti
STAŇTE SE ČLENEM

NAŠÍ RODINY. 

INVESTUJTE S NÁMI.

Zajímá Vás dění kolem nás? Chcete se stát investorem, nebo naopak vlastníte nemovitost, či něco jiného, co byste chtěli prodat?

 

Obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme.

Volejte +420 608 400 026

NAPIŠTE

NÁM

© 2018 Volarik Capital   

Designed and created by unun